O službě
Convertim

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego. Jeśli nie jesteś pewien, że jesteś w stanie to zrobić, to możesz być pewien, że jesteś w stanie to zrobić za pomocą jednego przycisku w sklepie internetowym.

PODMÍNKY SLUŽBY CONVERTIM

Souhlas s podmínkami

Rejestracja firmy Convertim odbywa się na podstawie informacji podanych przez użytkownika i jest prowadzona przez firmę Convertim s.r.o., IČO 11798491(Poskytovatel nebo my), jako poskytovatelem, a vámi, jako uživatelem služby. Registrovat se můžete zejména zaškrtnutím volby "zapamatovat" při vyplnění či potvrzení vašich identifikačních nebo platebních údajů v rámci objednávky zboží nebo služeb dodavatele, dzięki czemu uzyskuje się system pro zpracování objednávek. Nie ma potrzeby rejestrowania się w systemie Convertim, ani też nie ma potrzeby informowania o tym fakcie.

Jaké služby vám poskytujeme

Služba Convertim slouží ke zjednodušení vašich objednávek na různých e-shopech, které využívají náš objednávkový modul. Należy pamiętać o identyfikacji, kontaktach i kontaktach z innymi użytkownikami, którzy zadają sobie pytanie, co się dzieje z obcym narzędziem Convertim, które nie jest używane, a co z obcym narzędziem i z obcym narzędziem w komputerze. Díky propojení s platebními systémy navíc zajistíme i uložení údajů o platební kartě. Ty nie jesteś z nami, ale nie jesteś z nami w domu. Díky uloženým údajům jsou objednávky rychlejší a pohodlnější.   

Služby objednávkového formuláře Convertim vám poskytujeme bezplatně. 

Další podmínky služby

Jeśli na stronie internetowej Poskytovatele odsouhlasíte aktualizované podmínky služby, to jest to dohodou straně změněna smlouva o poskytování služby.

Poskytovatel może być tyto podmínky kdykoliv změnit i jednostranně v celém rozsahu, pokud vám oznámí změnu e-mailem nebo jiným způsobem, a to i odkazem na webvé stránky, kde je změna či nové znění dostupné. Změna je účinná uplynutím jednoho týdne od oznámení, neurčí-li Poskytovatel v oznámení pozdější účinnost. Pokud se změnou nesouhlasíte, můžete kdykoliv po oznámení změny vypovědět smlouvu o poskytování služby ke dni účinnosti změny podmínek.

Rejestrator nie ma wpływu na to, czy produkt zostanie dostarczony, czy też nie, ani na jego specyficzną cechę. Rejestracja jest ważna dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do produktów, a także dla tych, którzy chcą mieć maksymalny dostęp do produktów na całym świecie, a także dla tych, którzy chcą mieć dostęp do produktów na całym świecie, a także dla tych, którzy chcą mieć dostęp do produktów na całym świecie, a także dla tych, którzy chcą mieć dostęp do produktów na całym świecie.

Tyto podmínky služby se řídí právem České republiky.

Kompletní identifikační údaje Poskytovatele: Convertim s.r.o., Klimentská 2065/19, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 11798491, zápis v OR u MS v Praze pod C 354686.

OCHRANA SOUKROMÍ

Tyto zásady ochrany soukromí platí pro užívání služby Convertim, ke které se můžete registrovat při nákupu ve spolupracujících e-shopech, a souvisejících služeb(Služby), které poskytuje společnost Convertim s.r.o.(my).

Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej lub po zarejestrowaniu się na stronie internetowej, pracujeme s vašimi osobními údaji podle následujících pravidel:

(1) S jakými osobními údaji pracujeme?

S vašimi identifikačními, kontaktními, doručovacími a platebními údaji, které nám poskytujete v objednávkovém formuláři Convertim a dále informace o nákupech zboží nebo služeb, při kterých využíváte naše Služby.

(2) Kdo s vašimi údaji pracuje?

My jako správce a osoby, które nie dodają do siebie různé služby, jako zpracovatelé. Platební údaje pouze předáváme vybranému poskytovateli platebních služeb. Prosimy o kontakt z nami na adres e-mail lub e-mailem privacy@convertim.com.

(3) Proč s vašimi údaji pracujeme?

(A) Abychom vám mohli poskytnout Služby, které jste si objednali. Takové zpracování je nutné ke splnění smlouvy s vámi.

(B) Abychom ochránili svá práva, například kdybyste objednávku reklamovali. To je naším oprávněným zájmem.

(4) Jak dlouho budeme s údaji pracovat

S údaji k účelu (A) budeme pracovat, dokud se neodhlásíte ze Služeb.

S údaji k účelu (B) budeme pracovat, dokud trvá náš oprávněný zájem nebo takové zpracování oprávně neodmítnete.

(5) Kde s vašimi data pracujeme?

V EU. Pokud předáme údaje mimo EU, bude jejich ochrana zajištěna podle standardních smluvních doložek - bližší informace jsou na stránkách Evropské komise.

(6) Vaše práva

Právní předpisy na ochranu osobních údajů vám zaručují různá práva v oblasti ochrany osobních údajů: V rozsahu, v jakém vám to garantují předpisy na ochranu osobních údajů - zejména GDPR - můžete od nás požadovat přístup k vašim osobním údajům (tedy informace o tom s jakými vašimi konkrétními údaji pracujeme a jak s nimi pracujeme), omezení zpracování vašich údajů (to znamená, že údaje sice zatím nevymažeme, ale nebudeme s nimi pracovat) a jejich opravu a výmaz (vždy pokud jsou pro to splněny zákonné podmínky), dále můžete vznést námitku proti zpracování a můžete využít práva na přenositelnost údajů. W celu uzyskania informacji o tym, co się dzieje w danej chwili, należy skontaktować się z nami - w tym celu należy wysłać wiadomość e-mail na adres privacy@convertim.com, a następnie skontaktować się z nami w celu uzyskania informacji o tym, co się dzieje w danej chwili. Pokud byste se domnívali, že zpracováním vašich osobních údajů porušujeme právní předpisy, můžete podat stížnost u národního dozorového úřadu (Pro ČR www.uoou.cz).

Jak s vašimi údaji pracuje e-shop, kde objednávka probíhá.

Jeśli chcesz, aby Twój sklep internetowy działał bez zarzutu, a jej klienci byli zadowoleni z tego, jak wygląda ich sklep internetowy, to możesz pracować tak długo, jak długo będzie działał sklep internetowy i jak długo będzie działał sklep internetowy. Přitom jsme zpracovatelem vašich údajů a provozovatel e-shopu je jejich správcem. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat tego, jak działa sklep internetowy, jak również do zapoznania się z informacjami na temat tego, jak działa sklep internetowy, jak również do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi sprzedaży towarów.

Nákup bez rejestracji Convertim

W przypadku, gdy w najbliższym czasie nie będziemy mogli skorzystać z formuły Convertim, należy zarejestrować się w serwisie Convertim. W przypadku, gdy nie ma możliwości rejestracji, należy pamiętać o tym, że w przypadku, gdy nie ma możliwości rejestracji w sklepie internetowym, należy pamiętać o tym, że nie ma możliwości rejestracji w sklepie internetowym. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat tego, jak działa nasz sklep internetowy, a także o podanie informacji na temat tego, jak wygląda nasz sklep internetowy, oraz o wskazanie dokumentu, który pozwoli nam na jego uruchomienie.